Profil společnosti

Firma BUŠUDO s. r. o. vznikla v roce 1996 jako dceřiná společnost firmy Votická stavební spol. s r. o. . Společnost založili pánové Josef Budil, Václav Šustr a Petr Douša. Spojením počátečních písmen příjmení zakladatelů vznikl i název společnosti. V této sestavě řídili společnost až do roku 2008. V roce 2008 odešel Josef Budil do důchodu a jeho podíl převzal jeho syn Pavel Budil. V roce 2012 odešel do důchodu i pan Václav Šustr a podíl ve firmě se tím rozdělil mezi dva zbývající majitele.

Hlavní náplní podnikání společnosti je prodej a doprava stavebního materiálu širokého sortimentu. Firma disponuje dostatečnými sklady stavebního materiálu a nářadí, dále pak vzorkovnou keramických obkladů, dlažeb a sanitární techniky. V roce 2006 byla v areálu stavebnin otevřena půjčovna nářadí a drobné stavební mechanizace, která v roce 2008 ještě rozšířila svou činnost o míchání fasádních a interiérových barev.

V roce 2018 se firma BUŠUDO stala členem evropské sítě nezávislých stavebnin BigMat, která působí na evropském trhu více než 30 let.

MÁTE ZÁJEM U NÁS PRACOVAT?

Chtěli byste se stát součástí našeho pracovního kolektivu i přesto, že námi v současné době nabízené volné pozice neodpovídají vašim požadavkům?

V tom případě vyplňte Žádost o zařazení do evidence uchazečů o zaměstnání. Můžete připojit i Váš profesní životopis a vše odeslat elektronicky na emailovou adresu vepsanou níže nebo poštou na adresu uvedenou v kontaktech.
prodejna@busudo.cz

Slovo majitele

Již od svého vzniku v roce 1996 neustále rozšiřujeme sortiment a portfolio našich služeb s cílem uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Spokojenost našich zákazníků je pro nás hlavní prioritou.

Petr Douša

jednatel